ULUSLARARASI SAĞLIK HİZMETLERİ

ULUSLARARASI SAĞLIK HİZMETLERİ

Dünyanın çeşitli ülkelerinden hastanemize tedavi çin başvuran hastaların, online muayene görüşmesi yapıldıktan sonra, hastalık/tedavi ve estetik talepleri alınarak değerlendirme yapılmaktadır, hastalık için başvurularda hastaya ait tetkik epikriz grafi ve görüntüleme sonuçları değerlendirilerek tedavi, ameliyatın süresi ve ameliyat sonrası hastayı nelerin beklediği bazı tedavi videolarıyla kendisine on-line görüşmede tercümanlar aracılığı ile izah edilmektedir.

Her türlü süreci kabul eden hastanın ülkemize seyahati için gerekli bürokratik süreçlerin hazırlığına başlanmaktadır. Hastanın ülkemize ve hastanemize getirmek üzere vize işlemlerine başvuru sonrası büyükelçiliğe ve konsolosluğa başvuru aşamasında destek verilmektedir. Tedavisi için izin süreçleri tamamlanan hastanın uçuş planı yine tarafımızdan yapılarak Sağlık turizmi kapsamında hem gidiş hem dönüş için uçak maliyetlerine (sağlık turizmi teşvikler kapsamında uygun şartlar elde edilmesi durumunda) hastanemiz tarafından bütçe ayrılmakta ve tarafımızdan ödenmektedir.

İlimiz havalimanından bizzat karşılanan hastanın refakatçilik, tercümanlık oturum izinleri ve gerekli destek hizmetleri sağlanarak, tarafımızdan hazırlanan oteline yerleştirilmekte istirahatı sağlanmaktadır. Hastanın ilimizdeki tarihi ve turistik mekanlarını gezisi sonrası hastanemizdeki yüz yüze muayenesi yapılmakta ve ileri düzey teknoloji imkanlarıyla tetkikleri sonuçlandırılmaktadır. Hastanemizde kurulan bir konsey ile hastanın operasyon kararı gözden geçirilerek ameliyat hazırlıkları yapılmaktadır.

Hastanın tedavisinin tamamlanması ardından hastaya sonrasında kullanacağı ilaç-reçete-yardımcı ortez-protez- koltuk değneği-korse vb medikal ürünler tarafımızdan tedarik edilerek, otele kadar eşlik edilmektedir. Ülkemizdeki kalış süreci boyunca hastanemizdeki kontrolleri fizik ve destek tedavileri yine bizzat tarafımızdan takip edilerek tüm tedavisi sonlandırılan hastanın dönüş için uçuş süreçleri başlatılarak bizzat hastanemiz aracılığıyla hava alanına ulaşım sağlanmaktadır.

İLETİŞİM

Uluslararası Sağlık Hizmetleri

Uluslararası Sağlık Hizmetleri