Bizden Haberler
COVID-19 SONUÇ
Galeri
Avada SEO
ONLINE işlemler
Avada SEO
ONLINE işlemler
Göz Hastalıkları2022-04-25T16:27:10+00:00

Göz Hastalıkları

Göz hastalıklarına doğru ve kesin tanı koymak ve etkin tedavi uygulamak amacıyla hizmet veren servisimizde  Katarakt,  Göz Tansiyonu ve  Kornea Hastalıkları gibi çeşitli hastalıkların tedavisi Modern cihazlarla donatılmış  ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir.
Lens tedavi departmanlarında en güncel tanı ve tedavi uygulamalarını hastalarımıza sunulmaktadır.
System Hospital’de, göz hastalıkları ve bozuklukları tedavisinde günümüzün en ileri ve güvenli teknolojik yöntemleri uygulanmakta, dünyadaki son gelişmelere paralel olarak teknik altyapı ve donanım hızla yenilenmektedir.
KATARAK (FAKO)
GÖZ TANSİYONU (GLOKOM)
KORNEA HASTALIKLARI
NÖROFTALMOLOJI
KONTAKT LENS
KATARAKT CERRAHİSİ VE REFRAKTIF KATARAKT CERRAHİSİ
Hastanemizde damla anestezisi altinda,çok kisa sürede, agri duymadan en ileri teknik olan FAKO yöntemi kullanilarak katarakt ameliyati yapilmakta,katlanabilen göziçi mercegi yerlestirilerek net görme saglanmaktadir.Ayrica yüksek miyopi (-10 ve üstü) durumlarinda saydam mercek degisimi yapilarak laserle düzeltilemeyecek kadar yüksek bozukluklar düzeltilebilmektedir.
RETİNA HASTALIKLARI
Hastanemizde diabetik retinopati disinda,hipertansif retinopati,damar tikaniklari,retina yirtiklari,dekolman gibi retina hastaliklari ile yasa bagli görme merkezi bozukluklari en ileri tekniklerle ve FFA(göz anjiosu) kullanilarak tespit edilir.Gerekli durumlarda vitrektomi ,dekolman cerrahisi uygulanir.Diabetiklerde ve retinal yirtiklara ise argon laser kullanilarak tedavi yapilmaktadir.
GLOKOM
Hastanemizde, göz tansiyonu(glokom)hastalarında bilgisayarlı görme alanı ve otomatik havalı tonometre ile ölçümler yapılmaktadır.

System Hospital, Kayseri’ye yeni bir system…
Bize Ulaşın

DOKTORLARIMIZ

ALANINDA UZMAN DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN SİZLERE EN İYİ ÖZEL HASTANE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

OP.DR.MURAT KÖKSAL
OP.DR.MURAT KÖKSAL
GÖZ HASTALIKLARI
Doktoru Tanıyın
Tüm Doktorlarımız
Go to Top