Bizden Haberler
COVID-19 SONUÇ
Hasta Yorumları
Avada SEO
ONLINE işlemler
Avada SEO
ONLINE işlemler
Genel Cerrahi2023-02-01T10:49:46+00:00

Genel Cerrahi

Genel cerrahi bölümü kanser ve kanser dışı tüm hastalıkların tanı ve tedavisine yönelik deneyim ve bilgi birikimi olan uzman doktorları ileri teknoloji ile birleştiren donanımı ve altyapısı  ile dünya standartlarında hizmet olanaklarına sahiptir.

Endoskopi ünitemizde: kolonoskopi gastroskopi rektosigmoidoskopi biyopsiler PEG takılması gibi işlemler yapılabilmektedir. İşlemler full monitörize ve anestezist refakatinde sedoanaljezi ile hijyen şartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Ayrıca ileri teknoloji imkânlarla donatılmış proktoloji merkezinde ayrı bir ünite olarak hizmet sunulmaktadır.

Genel cerrahinin bir diğer ilgi alanıda travma cerrahisidir. Travma  hastalarında sıklıkla multiorgan sistemin yaralanmalarının var oluşu nedeniyle diğer travma cerrahisi bölümleriyle koordineli hareket etmektedir.

Hastanemizin genel cerrahi bölümün de koruyucu hekimlerle ilgili toplum sağlığının geliştirilmesi ve eğitilmesi konusunda kolon kanseri ve meme kanserinin erken tanısı için tarama ve detaylı takip programları ve ayrıca gerek hastalara gerekse sağlık personellerine seminerler verilmektedir.

Sistemlere göre ayrıldığında ise; obezite ameliyatları, guatr ameliyatları, meme ameliyatları, yemek borusu, mide, onikiparmak bağırsağı, ince bağırsak, kalın bağırsak, rektüm ve anüs bölgesi ameliyatları, karaciğer ve fıtık ameliyatları genel cerrahinin kapsamına girer. Genel cerrahi bazı olgularda  sadece ameliyat ile ilgili değil korucu hekimlik ile ameliyattan korunmayı da hedefler.

System Hospital, Kayseri’ye yeni bir system…
Bize Ulaşın

DOKTORLARIMIZ

ALANINDA UZMAN DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN SİZLERE EN İYİ ÖZEL HASTANE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

OP.DR. NAİL ERSÖZ
OP.DR. NAİL ERSÖZ
GENEL CERRAHİ
Doktoru Tanıyın
OP. DR. FATİH MUTLU
OP. DR. FATİH MUTLU
GENEL CERRAHİ
Doktoru Tanıyın
OP.DR.M. ALİ AKTAMAR
OP.DR.M. ALİ AKTAMAR
GENEL CERRAHİ
Doktoru Tanıyın
Tüm Doktorlarımız