Bizden Haberler
COVID-19 SONUÇ
Hasta Yorumları
Avada SEO
ONLINE işlemler
Avada SEO
ONLINE işlemler
Emar2023-02-02T09:13:20+00:00

Emar

Emar cihazı manyetik dalgalar üreterek görüntü alan, radyasyon yaymayan bir tanı metodudur. Emar cihazlarının gücü tesla denilen bir birim ile ölçülmekte, tesla gücü yükseldikçe görüntü kalitesi artmaktadır.
Modern System Hospitalde 1,5 tesla gücünde güçlü ve yeni bir emar cihazı bulunmaktadır. Beyinde kanamalar, damar tıkanıklıkları, beyin tümörleri, damar yumakları, sıvı toplanmaları teşhis edilebilmekte, başağrısı, kulak çınlaması, işitmede ve görmede azalma gibi durumlarda şikayetin sebebini ortaya konulabilmektedir.
Emar cihazı ile beyin, omurilik, boyun, bel, omuz, diz, ayak bileği ve diğer eklemler, karın, kol ve bacaklar, damarlar üç boyutlu olarak görüntülenebilmektedir.
Diz bölgesinde menisküs yırtıkları, yan ve çapraz bağların hasarları, eklem faresi dediğimiz kemik parçacıkları teşhis edilebilmektedir.
Omuz bölgesi, başka inceleme teknikleri ile görüntülenmesi zor bir bölgedir. emar cihazımız ile omuz eklemi, eklem kılıfı, omuz kasları çok güzel bir şekilde görüntülenebilmektedir.
Modern çağın en önemli problemlerinden olan bel fıtığı ve boyun fıtığı, omurilik kitleleri üç boyutlu olarak gösterilebilmektedir.
Karında karaciğer, dalak, böbrek, pankreas, böbrek üstü bezi gibi organlar da görüntülenebilmekte ve hastalıkları teşhis edilebilmektedir.

System Hospital, Kayseri’ye yeni bir system…
Bize Ulaşın

DOKTORLARIMIZ

ALANINDA UZMAN DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN SİZLERE EN İYİ ÖZEL HASTANE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.