Bizden Haberler
COVID-19 SONUÇ
Hasta Yorumları
Avada SEO
ONLINE işlemler
Avada SEO
ONLINE işlemler
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları2023-02-01T10:02:02+00:00

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Sağlık Bakanlığınca Bebek Dostu ve Hastane olan System Hospital  0-16 yaş çocuk ve gençlerin sağlığına özel bir önem vermektedir.
Doğumdan itibaren 16 yaşına kadar hem koruyucu sağlık hizmeti, hem normal çocuk gelişiminin takibi hemde hastalıkların ayakta, yatarak veya yenidoğan yoğun bakım hizmetleri verilmektedir.
Tecrübeli uzman doktorlar çocuk ve gençlerin anne sütü beslenme ve bakım eğitimleri konusunda ailelerle işbirliği içindedir.
Bebekler ilk yıl 1-2 ayda bir 1-5 yaş arası çocuklar her 6 ayda bir mutlaka Acil Çocuk Hastalıkları muayene ve tedavileri acil serviste ve kliniklerde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları tarafından yapılmaktadır.
Bebeklerimiz, doğumdan itibaren ilk olarak 1. haftada dilerlerse evlerinde, daha sonra ise ilk yıl 1 veya 2 ay aralarla 2. yıldan sonra ise 6 ay veya 1 yıl aralarla yapılmaktadır.
Bu muayenelerde bebeklerin fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimi değerlendirilerek, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü önerileri göz önüne alınarak aşıları yapılmaktadır.
Herhangi bir hastalık durumunda ise gerekli üst uzmanlığa sahip hekimlerimizin de önerileri göz önüne alınarak tedavileri gerçekleştirilecektir

System Hospital, Kayseri’ye yeni bir system…
Bize Ulaşın

DOKTORLARIMIZ

ALANINDA UZMAN DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN SİZLERE EN İYİ ÖZEL HASTANE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

UZM. DR. ERDAL ÇAKMAK
UZM. DR. ERDAL ÇAKMAK
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANI
Doktoru Tanıyın
UZM. DR. SEZİN ASLAN
UZM. DR. SEZİN ASLAN
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI
Doktoru Tanıyın
Tüm Doktorlarımız