CHECK-UP PAKETLERİ

NEDEN CHECK-UP YAPTIRMALIYIM?

Yılda bir kez yaptırmalıyız, Check-up yapılmasındaki amaç, kişilerin uzun yıllar sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesini sağlayabilmektir. Kişinin sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmasının, kendi ruh haline ve sosyal hayatına olan faydaları sayılamayacak derecede çoktur. Günümüzde, modern tıbbın ve teknolojinin tüm imkanlarının hizmete sunulmasıyla; diyabet, çeşitli kalp hastalıkları ve hipertansiyon, damar sertliğine yol açabilecek kan yağlarındaki yükseklikler, akciğer hastalıkları, böbrek bozuklukları, karaciğer bozuklukları, romatizmal hastalıklar, guatr, meme, rahim ve rahim ağzı, prostat, mesane gibi sık görülen bazı kanserler, kansızlık, kemik erimesi gibi birçok hastalığın erken teşhis ve tedavisi yapılabilmektedir. Risk faktörlerinin ortaya çıkarılması ile hastalığın belirtilerinin henüz ortaya çıkmadan önüne geçilebilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca erken bulguların tespit edilmesi ile de hastalık ilerlemeden, daha düşük maliyetle ve daha da önemlisi başarı ile tedavi gerçekleşebilmektedir. Şunu unutmamak gerekir ki, vücudumuzdaki tüm organlar birbirleriyle büyük bir uyum içerisinde çalışır. Herhangi birinde ortaya çıkan bozukluk bir süre sonra diğer organların çalışmalarını da etkileyebilir ve vücudumuzdaki hassas dengelerin bozulmasına yol açarak sağlığımızı ciddi şekilde tehdit edecek duruma gelebilir.

Gelin sağlığınızı kontrol altına alalım. Unutmayalım ki; erken teşhis başarılı bir tedavinin en önemli unsurudur.
Yazının ardından check up kartının bir örneğini vord çekilde 7 parametre olarak ekleyip check up için nelerin yapılacağını yazmalıyız.

Önemli Not:

Chech-up için randevu oluşturulan hastanın 8 saatlik bir açlıkla hastanemiz bankolarına başvurmaları gerekmektedir.
1- Chech-up hizmetler zemin katta danışman hekim tarafından değerlendirildikten sonra bir hostes eşliğinde hizmet başlamaktadır.
2- Hastanın isteğine göre ya da danışman doktorunun yönlendirmesine göre branşlar belirlenmektedir.
3- Hasta aç geldiyse önce kan tetkikleri ardından filmler/grafikler ve ultrason çekimleri yapılmaktadır.
4- Tetkiklerden sonra ilk muayene Dahiliye branşından başlamaktadır.
5- Chech-up panelinin dışında ekstra tetkik istenecek olursa, ekstra bankodan işlem yapılmaktadır.

MEGA CHECK-UP PAKETİ (BAYAN)

MEGA CHECK-UP PAKETİ (BAY)

BÜYÜK CHECK-UP PAKETİ

ORTA CHECK-UP PAKETİ

MİNİ CHECK-UP PAKETİ

EKO CHECK-UP PAKETİ

ÇOCUK CHECK-UP PAKETİ