Bizden Haberler
COVID-19 SONUÇ
Galeri
Avada SEO
ONLINE işlemler
Avada SEO
ONLINE işlemler
Ağız ve Diş Sağlığı2022-04-25T11:51:39+00:00

Ağız ve Diş Sağlığı

System Hospital Diş Polikliniğinde, konusunda uzman diş hekimlerimizce en son teknikler uygulanmaktadır.
Dişlerimiz çiğnerken, konuşurken, şarkı söylerken ve gülerken etkin rol oynarlar. Dişlerimizi kaybettiğimizde ise, bu işler biraz daha zorlaşır. Bir veya daha fazla dişinizi kaybettiyseniz, onların sizin görünüşünüz ve ağız sağlığınızda ne denli önemli rol oynadıklarını fark etmişsinizdir. Ancak şanslıyız ki, kayıp dişleri çeşitli metotlarla telafi etmek mümkün…
Dişlerdeki renk ve şekil bozuklukları bireyde psikolojik rahatsızlıklara kadar varan problemlere neden olabilir. Diş hekimliğinde estetik ve restoratif maddelerin gelişmesiyle pek çok şekil, renk ve pozisyon bozuklukları rahatlıkla çözümlenebilmektedir…
Estetik diş hekimliği ve protez uygulamalarında hastaların arzu ettikleri gülüş dizaynı planlanmakta, cam porselen kaplama ve lamina uygulamalarının yanında en güncel ve teknolojik materyaller kullanılmaktadır.
Gerek tek diş gerekse bütün çeneyi ilgilendiren diş eksikliklerinde, hastaların doğal dişlerinin kesilmesine gerek kalmadan sabit protez imkanını sunan suni kök vidaları yani implant sistemleri uygulanmaktadır. Hastalarımız bu uygulama ile hareketliliğinden şikâyetçi oldukları damak protezlerini de daha konforlu ve stabil olarak kullanılabilmektedir.
Gömülü 20 yaş dişlerinin çekimi, kök ucu kist operasyonları (apikal rezeksiyon) gibi cerrahi operasyonlar steril şartlarda uygulanmaktadır.
Bebeklerde ve çocuklarda süt dişlerinin takibi, çürüklerin kontrolü ve gereken her türlü tedavileri diş kliniğimizde yapılmaktadır. Ayrıca çocuklarda koruyucu tedaviler (topikal flor uygulaması, fissür örtücü uygulaması) de uygulanmaktadır.
Diş kayıplarının en önemli nedenlerinden olan dişeti iltihapları tedavisi, detertraj yani diş taşları temizliği ve küretaj işlemleri uygulanarak hastanın ağız yapısı sağlıklı bir hale getirilmektedir. Kök ucu iltihapları, ağrılı seyreden ilerlemiş çürükler, kök kanal tedavileri ile sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Diş polikliniğimizde kullandığımız tüm aletler paketleme yöntemi uygulanarak otoklavda steril edilmektedir. Bütün tedaviler son derece steril bir ortamda ve en gelişmiş teknolojik aletlerle gerçekleştirilmekte olup, siz değerli halkımızın hizmetine sunulmaktadır.

System Hospital, Kayseri’ye yeni bir system…
Bize Ulaşın

DOKTORLARIMIZ

ALANINDA UZMAN DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN SİZLERE EN İYİ ÖZEL HASTANE HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

Tüm Doktorlarımız
Go to Top