Bizden Haberler
COVID-19 SONUÇ
Hasta Yorumları
Avada SEO
ONLINE işlemler
Avada SEO
ONLINE işlemler
Acil Muayene2023-01-30T16:11:19+00:00

Acil Muayene

Sistem Hastanesi acil servisi deneyimli hekimleri ile 7 gün 24 saat, ihtiyaç duyduğunuz her an, yüksek teknoloji donanımı ile hizmet vermektedir. Acil servisimizde hasta haklarına saygılı, etik, güvenilir ve etkin müdahalenin ehil ellerde en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi temel ilkedir.

Çocuk hastalarımıza (0-16 yaş) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı kontrolünde tanı ve tedavi yapılırken, erişkin hastalarımıza ilk müdahale Acil Servis Hekimi tarafından yapılmaktadır.

Acil servise girdiğiniz anda sizi karşılayan acil ekibimiz, aciliyet durumunuza göre zamanın en önemli faktör olduğunun bilinciyle tedavinizi planlar. Acil serviste muayeneleri hızla yapılan hastalarımız, gerekirse ilgili tıbbi bölüme, laboratuvara ve görüntüleme alanına yönlendirilmekte ve uzman hekimlerimiz tarafından tedavileri sürdürülmektedir.

Acil servis hattımızı (444 38 00) aradığınızda artık emin ellerdesiniz. Gerektiğinde tam teşekküllü ambulanslarımız ve helikopterlerimiz ile hasta naklini en hızlı şekilde sağlamaktayız.

System Hospital, Kayseri’ye yeni bir sistem…

Bize Ulaşın

DOKTORLARIMIZ

UZMAN DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN SİZLERE EN İYİ ÖZEL HASTANE HİZMETİNİ VERİYORUZ.

 DR. HALİL KOLTUK
DR. HALİL KOLTUK
ACİL MUAYENE
Doktoru Tanıyın
DR. ONUR ÜNAL
DR. ONUR ÜNAL
ACİL MUAYENE
Doktoru Tanıyın
DR. KADİR ÇETİNKARA
DR. KADİR ÇETİNKARA
ACİL MUAYENE
Doktoru Tanıyın
DOKTORLARIMIZ