System Hospital acil servisi, tecrübeli hekimleri ile 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her anda yüksek teknolojiye sahip donanımıyla hizmet vermektedir. Acil servisimizde, hasta haklarına saygılı, etik, güvenilir ve etkin müdahalenin yetkin eller tarafından en hızlı şekilde yapılması temel prensiptir.

Çocuk yaş grubundaki (0- 16 yaş) hastalarımız, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı gözetiminde teşhis ve tedavi olurken, yetişkin hastalarımıza ilk müdahale Acil Servis Hekimi tarafından yapılır.

Acil servise girdiğiniz anda sizi karşılayan acil servis ekibimiz aciliyet durumunuza göre zamanın en önemli unsur olduğunun bilinciyle tedavinizi planlar. Acil serviste tetkikleri hızla yapılan hastalarımız, gerekli görüldüğü takdirde ilgili tıbbi bölüme, laboratuvar ve görüntüleme alanına hızla sevk edilerek alanında uzman hekimlerimiz tarafından tedavileri sürdürülür.

Acil servis çağrı hattımızı (444 38 00) aradığınızda, artık güvenli ellerdesiniz demektir. Tam teşekküllü ambulanslarımız ve gerekli durumlarda helikopter aracılığıyla hasta nakillerini en hızlı şekilde sağlamaktayız.