System Hospital

System Hospital Açıldı…

10 Haziran Pazartesi günü,tıbbi cihaz ve kadrolara yapılan ilaveler ve fiziki şartlardaki ciddi yenilemelerle birlikte " SYSTEM HOSPITAL " ( Sistem Hastanesi )olarak hasta kabulüne başlayacak olan hastanemiz,değerli hemşerilerimiz ve bölge halkına hizmet etmenin startını vermiş olacaktır. En iyisine ve en özeline layık siz değerli dostlarımıza "System Hospıtal " vasıtasıyla tekrar kavuşmuş olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.
Sevgi ve Saygılarımla…
SYSTEM HOSPITAL BAŞHEKİMİ
Dr.Erol BEDİR

System Hospital

Size Özel Doğum Odası…

Bebek heyecanlarını dolu dolu yaşamak isteyen ebeveynlerin istekleri doğrultusunda fotoğraf çekimi ve oda süslemesi gibi ek hizmetler hastane yönetimizle sizlere sunulmaktadır.

System Hospital

Huzurevi ziyareti…

System Hospital ailesi olarak Kayseri Huzurevi ziyaretinde bulunduk. Hastane Doktorlarımızdan Op.Dr. Emre Yurdakul önderliğinde huzurevinde bulunan yaşlılarımızın ortopedik sağlık sorunlarını dinledik,muayene ettik ve her hastaya özel tedavi şekilleriyle birlikte ilaç tedavisi başlattık.Ayrıca bir çok hastaya mevcut duruyla ilgili bandaj, fizik tedavi ve krem tedavisi gibi uygulamalarda bulunduk.

System Hospital

Milli Sporcumuz Selvican ÇAKMAK'a başarılar diliyoruz.

System Hospital'den spora ve sporcuya tam destek. Selvican ÇAKMAK, 21 yaşında Erciyes Üniversitesi Mimarlık Öğrencisi. 1-7 tarihleri arasında Erzurum Türkiye Kickboks şampiyonasında büyükler 55 kilo point fighting branşında şampiyon oldu. Ayrıca 2017 Dünya ve 2018 Avrupa şampiyonalarında 3.lük kazandı. Sporcumuzun başarılarının devamını diliyoruz.

System Hospital

Görme Engelli Milli Sporcularımızı Ağırladık

Görme engelli milli sporcularımızı hastanemizde ağırlamaktan keyif duyduk. Öncesince keyifli sohbetler ettiğimiz günümüz yemek organizasyonuyla sona erdi.

System Hospital

Kahraman tüm TSK personeline selam olsun.

Ulusal güvenliğimizi sağlamaya yönelik, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında icra ettiği harekatlarla, bayrağımızı dalgalandıran, dosta güven düşmana korku veren, Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize selam olsun.

System Hospital

Motif Kart'a Özel %30 İndirim

SYSTEM HOSPITAL

  • Kampanya kapsamında Motif Kartlılara özel %30 indirim sunar.
  • Kampanyadan yararlanmak için Motif Kartınızın aktivasyonunu yaptırmış olmanız gerekmektedir.
  • İşyeri indirimleri yansıtmak için Motif Kartınızın ibraz edilmesini ister.
  • İşyeri indirimleri yansıtmak için alışverişinizin toplam tutarının bir kısmını Motif Kartınızdan tahsil etmek isteyebilir. Bu işlem Motif Kartınızın aktivasyonunun yapılıp yapılmadığını ve güncel üyeliğinizi doğrulamak amaçlıdır.
  • Motif Kart’ın kampanya tarihlerinde güncelleme yapma hakkı mahfuzdur.
  • Motif Kart kampanya ve katılım şartlarında değişiklik yapabilir.

Adres:

Gevher Nesibe Mah., Gök Geçidi No:15, 38010 Kocasinan/Kayseri

Tel : (352) 231 25 25

444 38 00

System Hospital

Başımız sağolsun.

Barış Pınarı Harekatında şehit düşen askerlerimize Allah'tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı diliyoruz.

System Hospital

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Bülent UYGUN…

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Bülent UYGUN hastanemizde sağlık kontrolünden geçti.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmek ve bilgilenebilmeniz için çerezler kullanıyoruz. systemhospital.com’u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Detaylı bilgi için "Kişisel Veri Politikamızı" inceleyin.

YUKARI